Verilen Temel Eğitimlerde ön test son test olarak iki ayrı test yapılmalımıdır?

  • Soru Tarihi : 2020-03-26 11:11:42
  • Cevap Tarihi: 2020-03-26 18:04:55
  • Cevaplayan Uzman: Burak Tuna
  • Soruyu Soran: . A.
  •    176
  •    0
  •    0

Soru: Merhaba, Uzmanlar tarafından verilen temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinde, hem ön test hem de son test yapılması gerekli midir. Yönetmelik madde 12-4 te işveren eğitim öncesi ön test yaparak eğitim içeriğini belirliyor deniyor. bu sebeple bu testi temel eğitim vermeden igu ve ya ih mi yapmalıdır. Anlayamadım.